panorama-maj-05
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kandydaci Uzyskujący Mandat

Okręg Nazwisko i imię Nazwa komitetu
1 RYDYGIER Mikołaj KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY
2 KIEDROWSKI Albin KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY
3 LESZCZYŃSKA Marzena Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY
4 RUTOWSKI Dariusz Adam KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ RUTOWSKI
5 ZBLEWSKI Henryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
6 WAŁDOCH Elżbieta Agnieszka KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS”
7 CYSEWSKI Marcin Ireneusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
8 DORSZYŃSKI Tomasz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY
9 ZBLEWSKI Henryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
10 SZCZEPAŃSKI Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ SZCZEPAŃSKI
11 WARNKE Emilia Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY
12 KIN Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY
13 WELTROWSKI Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘKNA WIEŚ
14 GRABSKA Hanna Marzena KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY
15 KUKLIŃSKA Ewa Alicja KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

 

Wyniki w okręgu wyborczym nr 1

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 KIERZK Małgorzata KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Brusy 39   114 20,73%  
15 CHYLEWSKI Olgierd Władysław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Brusy 47   174 31,64%  
16 RUDNIK Janusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Brusy 49   75 13,64%  
17 RYDYGIER Mikołaj KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Brusy 23   187 34,00% Kandydat uzyskał mandat

Wyniki Wyborcze - Okręg 2

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 MACIEJEWSKA Monika Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Brusy 44   149 29,22%  
15 KIEDROWSKI Albin KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Brusy 57   176 34,51% Kandydat uzyskał mandat
16 SKÓRCZEWSKI Marek Adam KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Brusy 43   135 26,47%  
17 GOEBEL Marcin Wojciech KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Brusy 50   50 9,80%  

 

Wyniki Wyborcze - Okręg 3

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 SKWIERAWSKI Leszek Szymon KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Brusy 38   109 27,25%  
15 ZBLEWSKI Marek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Brusy 58   189 47,25% Kandydat uzyskał mandat
16 JANIKOWSKI Józef KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Brusy 44   25 6,25%  
17 ROGALLA Mirosława KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Brusy 46   77 19,25%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 4

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 MICHNOWSKA Julia Magdalena KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Brusy 38   124 24,70%  
14 RUTOWSKI Dariusz Adam KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ RUTOWSKI Brusy 50   168 33,47% Kandydat uzyskał mandat
15 LUBIŃSKI Grzegorz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Brusy 42   149 29,68%  
16 PEPLIŃSKI Bartłomiej Marek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Brusy 39   35 6,97%  
17 BRELSKI Wojciech Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Brusy 55   26 5,18%  

 

Wyniki Wyborcze - Okręg 5

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 ZBLEWSKI Henryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Gacnik 70   162 40,30% Kandydat uzyskał mandat
15 KULESZA Andrzej KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Brusy 65   149 37,06%  
16 KULESZA Radosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Brusy 28   45 11,19%  
17 ORLIKOWSKI Jarosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Brusy 23   46 11,44%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 6

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 SZCZEPAŃSKI Zbigniew Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Żabno 53   137 33,50%  
15 JASZEWSKI Witold Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Brusy-Wybudowanie 65   104 25,43%  
16 WAŁDOCH Elżbieta Agnieszka KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Czarniż 51   168 41,08% Kandydatka uzyskała mandat

Wyniki Wyborcze - Okręg 7

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 CYSEWSKI Marcin Ireneusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Gacnik 46   224 51,38% Kandydat uzyskał mandat
15 WYSOCKI Jan KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Czapiewice - Wybudowanie 39   166 38,07%  
16 PESTKA Paweł KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Czyczkowy 18   22 5,05%  
17 LAMCZYK Stanisław Grzegorz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Gacnik 46   24 5,50%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 8

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 RADTKE Bogna Teresa KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Leśno 49   105 19,89%  
14 MICHAŁKA Szymon Krzysztof KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ RUTOWSKI Kaszuba 37   130 24,62%  
15 DORSZYŃSKI Tomasz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Leśno 49   202 38,26% Kandydat uzyskał mandat
16 KŁOSOWSKI Mateusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Leśno 35   54 10,23%  
17 GRABAN Karol Marek KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Leśno Wybudowanie 41   37 7,01%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 9

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 BORZYSZKOWSKA Alicja Weronika KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Lendy 51   154 30,92%  
15 LESZCZYŃSKA Marzena Barbara KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Wielkie Chełmy 55   253 50,80% Kandydatka uzyskała mandat
16 GŁÓWCZEWSKI Paweł Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Peplin 43   69 13,86%  
17 GRABAN Magdalena KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Leśno Wybudowanie 38   22 4,42%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 10

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 DROZDOWSKA-DUŁAK Iwona Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Lubnia 39   103 26,89%  
16 KULESZA-SZULIST Patrycja KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Lubnia 24   9 2,35%  
17 ROGALLA Marzena Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Lubnia 35   35 9,14%  
20 SZCZEPAŃSKI Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ SZCZEPAŃSKI Lubnia 38   236 61,62% Kandydat uzyskał mandat

Wyniki Wyborcze - Okręg 11

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 LASKA Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Zalesie 33   80 32,13%  
15 WARNKE Emilia Maria KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Zalesie-Wybudowanie 43   90 36,14% Kandydatka uzyskała mandat
16 SZULC Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Zalesie 54   79 31,73%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 12

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 KIEDROWICZ Alicja KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Kinice 49   204 34,87%  
15 KIN Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Kosobudy 46   381 65,13% Kandydat uzyskał mandat

 

Wyniki Wyborcze - Okręg 13

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
16 MISZCZYK Marta Franciszka KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Czyczkowy 31   25 6,68%  
17 KIEDROWICZ Dariusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Męcikał 36   116 31,02%  
18 WELTROWSKI Stanisław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘKNA WIEŚ Męcikał 75   233 62,30% Kandydat uzyskał mandat

Wyniki Wyborcze - Okręg 14

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 KUTZ Tadeusz Kazimierz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Czyczkowy 45   92 23,00%  
15 GRABSKA Hanna Marzena KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA I GMINY BRUSY Czyczkowy 47   164 41,00% Kandydatka uzyskała mandat
16 JANUSZEWSKI Michał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Czyczkowy 26   113 28,25%  
17 RUDNIK Patryk KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY BRUSY Czyczkowy 34   31 7,75%  

Wyniki Wyborcze - Okręg 15

Nr Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek Poparcie partii politycznej lub organizacji Liczba głosów na kandydata Procent głosów na kandydata Wyniki
13 KUKLIŃSKA Ewa Alicja KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU Główczewice 50   131 44,41% Kandydatka uzyskała mandat
16 LANDOWSKI Stanisław Tadeusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA PEPLIŃSKIEGO „ZE Z BRUS” Główczewice 56   62 21,02%  
19 ROGALLA Magdalena Urszula KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY REGION Orlik 49   102 34,58%  

Wybory 2024

Promowane firmy

Wulkanizacja w Brusach

Wulkanizacja opon i wyważanie kół ul. Gdańska 3 89-632 Brusy

Usługi budowlane Brusy

Zakład Usług Remontowo -Budowlanych Nad Brdą 27 MĘCIKAŁ

Dodatek informacyjny

Historycznie

75 rocznica partyzanckiego boju pod Męcikałem

Stowarzyszenie Miłośników Historii Gryfa Pomorskiego "CIS" Męcikał zaprasza w najbliższy czwartek - 21 marca -  na uroczystości związane z 75 rocznicą partyzanckiego boju pod Męcikałem.

Więcej…

Cooltura

Lekcje i warsztaty w Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich

Powiększ

Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich zaprasza we wrześniu i październiku do udzialu w atrakcyjnych lekcjach i warsztatach muzealnych: Więcej…

Przyrodniczo

Kajakiem przez las

Powiększ

Na trasie z Leśna do Laski.

Więcej…

Religia

Wielkanoc w Tanzanii na misji katolickiej

 

Sport

700 biegaczy z całej Polski po raz zawita 7 kwietnia do Somonina

Już 7 kwietnia w Somoninie odbędzie się Wielka Inauguracja VII Cyklu Kaszuby Biegają 2019. Biegacze i biegaczki z całej Polski wezmą udział w IV Biegach Kamiennych Weselników na dystansach 21 km, 10 km oraz 5 km. Na nowoczesnej bieżni rywalizować będą

Więcej…

Infrastruktura

Wywiad z Tomaszem Orzłowskim – radnym powiatu chojnickiego, cz.2

Powiększ

R: Co z salą widowiskowo - sportową, która miała powstać na terenie Brus?

TO: Cały czas dążymy do tego, ale w najbliższym roku to nie wchodzi w rachubę. W tym budżecie na pewno nie da rady tego zrealizować.

R: W takim razie po jakim czasie możemy się spodziewać takiej sali w Brusach?

TO: Sprawa jest jeszcze dyskusyjna, jest w toku. Nie potrafię do końca na to pytanie szczerze odpowiedzieć, to w głównej mierze zadanie samorządu gminnego. Więcej…

Inne

Zebranie wyborcze osiedla nr 2 w Brusach

Popularne TV

W szkołach rusza program seksualizacji dzieci

Będą filmy o lesbijkach, o homoseksualistach, będzie przedstawienie tego wszystkiego jako normy. Zostały bowiem złożone deklaracje przez

Więcej…
Joomla! Hosting from