panorama-maj-06
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dziś w Gdyni na ul. Władysława IV 38/48 zostało otwarte nowe biuro poselskie Marszałka Stanisław Tyszki - posła Konfederacji i członka partii

Nowa Nadzieja.

Na konferencji prasowej w Gdyni doktor Stanisław Tyszka wraz z lokalnymi liderami partii Nowa Nadzieja: szefem regionu Wojciechem Wasiakowskim oraz prezesem okręgu Grzegorzem Prondzińskim zaprezentowali plany związane z działalnością w województwie pomorskim oraz opowiedzieli o funkcjonowaniu biura poselskiego. Marszałek Tyszka powiedział: "Zależy mi, aby moje biura były miejscem spotkań dla wszystkich, którzy widzą potrzebę zmian w swoim regionie, dla wszystkich którzy nie zgadzają się z obecną polityką fiskalną państwa i w końcu dla tych, którzy są rozczarowani tą wieloletnią PO-PiSową układanką. Mam tutaj na myśli mieszkańców całego okręgu: Gdyni, Słupska oraz powiatów bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego, lęborskiego, puckiego, słupskiego i wejherowskiego". Dodatkowo poseł podkreślił, że zależy mu, aby mieszkańcy korzystali z praw jakie wynikają z wykonywanego przez niego mandatu (są to m.in.: interpelacje, zapytania oraz interwencje poselskie do organów władzy państwowej i samorządowej) oraz wpływali na jego pracę w Sejmie Rzeczypospolitej.

„Przed nami seria kluczowych dla przyszłości Polski wyborów, parlamentarnych, samorządowych i europejskich. Na jesieni będę miał zaszczyt być liderem listy Konfederacji do Sejmu w okręgu numer 26 (gdyńsko-słupskim). Zamierzamy zbudować tu bardzo silną listę, która rozbije duopol PO-PiSu. Zapraszam wszystkich, którym bliskie są idee wolności, własności i sprawiedliwości do współpracy w ramach Nowej Nadziei i Konfederacji" – dodał Stanisław Tyszka. Na koniec zaprosił mieszkańców do odwiedzania swojego biura. Dyżury w biurze poselskim w Gdyni odbywać się będą w każdy poniedziałek, w godzinach 15:00-18:00. Telefonicznie lub mailowo można umówić się w innym dogodnym terminie.

Również w czwartek zostało otwarte drugie biuro poselskie Stanisława Tyszki, które razem z biurem prezesa regionu pomorskiego Nowej Nadziei Wojciecha Wasiakowskiego, mieści się w Wejherowie przy ul. Rzeźnickiej 10. Tu dyżury odbywać się będą w środy w godzinach 16:00-19:00.

Z obydwoma biurami możliwy jest codzienny kontakt telefoniczny pod numerem 694 935 650 oraz e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Promowane firmy

Wulkanizacja w Brusach

Wulkanizacja opon i wyważanie kół ul. Gdańska 3 89-632 Brusy

Usługi budowlane Brusy

Zakład Usług Remontowo -Budowlanych Nad Brdą 27 MĘCIKAŁ

Dodatek informacyjny

06 czerwiec 2023

Historycznie

Bunkier partyzancki ZIELONY PAŁAC czyli spotkanie z miejscem i jego historią

Wieloletnie już starania Stowarzyszenia Miłośników Historii Tajnej Organizacji Wojskowej GRYF POMORSKI  "CIS"  z Męcikała, mające na celu doprowadzenie do zrekonstruowania schronu leśnego z okresu II wojny światowej wreszcie zakończyły się sukcesem.

Więcej…

Cooltura

Zaproszenie na spektakl teatralny „Separacja?”

Powiększ

Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Brusy na spektakl „Separacja”, który odbędzie się w pierwszy piątek po świętach – 25 kwietnia. Specjalnie dla Państwa aktorzy z Krakowa przyjadą aby zagrać komedię przedstawiającą szereg wesołych potyczek małżeńskich. Sztuka, dzięki błyskotliwym dialogom jest gwarancją znakomitej zabawy!

Spektakl jest opowieścią o Więcej…

Przyrodniczo

Konkurs na pracę licencjacką, inżynierską, magisterską i podyplomową - III edycja

Powiększ

Zaborskie Towarzystwo Naukowe zaprasza do udziału w III edycji Konkursu na pracę licencjacką, inżynierską, magisterską i podyplomową związaną z Zaborami.

Prace należy dostarczać od 01.06.2014 r. do 30.09.2014 r. Więcej…

Religia

Pielgrzymka 2023, powrót z Wiela

Sport

Kaszuby Biegają. Bieg o Złotą Górę już 20 września

Powiększ

Bieg o Złotą Górę

20 września br. o godz. 11 wystartuje z Centrum Sportów Wodnych i
Promocji Regionu Złota Góra k.Kartuz  dziewiąty bieg w ramach cyklu Więcej…

Infrastruktura

Przejazd z zaporami

Powiększ

Na przejeździe kolejowym za Powałkami na trasie Brusy - Chojnice. Znaku stopu już nie ma, jednak kierowcy z przyzwyczajenia zatrzymują się Więcej…

Inne

Upominki dla osób chorych w hospicjach w Chojnicach i KościerzynieSzczególnym miejscem posługi względem innego człowieka jest hospicjum. Pomoc medyczna w tym wyjątkowym miejscu skoncentrowana jest na leczeniu, mającym na celu

Więcej…

Popularne TV

W szkołach rusza program seksualizacji dzieci

Będą filmy o lesbijkach, o homoseksualistach, będzie przedstawienie tego wszystkiego jako normy. Zostały bowiem złożone deklaracje przez

Więcej…
Joomla! Hosting from