panorama-maj-03
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków w Kościerzynie.

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie
Kiedy? 28-29.09.2019 r.

O której? sobota 12:00-21:00, niedziela 12:00-20:00
Gdzie? Parking, ul. Ogrodowa

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Kościerzynie. Obok tego eventu nie da się przejść obojętnie. Mobilne restauracje z daniami z całego świata oraz atrakcje dodatkowe, będą czekały na parkingu przy ulicy Ogrodowej. Jesteście fanami streedfoodowej klasyki czy cenicie sobie niebanalne smaki z całego świata? Mobilni kucharze robią, co mogą by rozkochać w sobie nawet najbardziej wymagające podniebienia. Kuchnia meksykańska, azjatycka czy klasyka polskiego street foodu? Festiwal to idealna okazja na kulinarną podróż dookoła świata. Po gastronomicznej uczcie nie zapomnijcie oddać głosu na najsmaczniejszego food trucka! Dodatkowa gratka dla pasjonatów złotego trunku – będzie na Was czekać stoisko z rzemieślniczymi piwami.Po sowitym posiłku przyszedł czas na deser… hiszpańskie churrosy, lody tajskie czy może świeże owoce oblane pyszną belgijską czekoladą? Brzmi fantastycznie! I jak smakuje!

Jednak jedzenie to nie wszystko! Organizatorzy zadbali o to, by po smakowej uczcie nie zabrało dla Was atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czeka gra terenowa, a jeśli macie miejsce po smakowaniu foodtruckowych dobroci, możecie spróbować swoich sił w konkursie jedzenia na czas. Moc atrakcji czeka również na najmłodszych gości. Dmuchańce z ulubionymi postaciami z bajek pozwolą spalić nadmiar energii. Pozytywne emocje gwarantowane! Dla osób, które szukają chwili wytchnienia po pracowitym tygodniu, czekać będzie specjalna strefa chill-outu wypełniona leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Przyjedzie także Buktrak, czyli mobilna księgarnia z prawdziwą ucztą dla ducha.

Pełna lista food trucków:

Pan Baozi – chińskie bułeczki na parze
Węgierska Fabryczka – langosze
Jack Burger – burgery
Manufaktura Owoców w Czekoladzie Magic Fruits - owoce w czekoladzie
Przystanek California - udka i polędwiczki z kurczaka
Surf Burger – burgery
Jaozi – azjatyckie pierożki
Belgijki – frytki duże, grube i chrupiące
Jadło na kółkach – hot dogi
Arizona Pastrami – pastrami
Kapsalon Pomorze – holenderskie kapsalony
Zrollowane – lody tajskie
Johnny Beef – burgery
Gruzin – kuchnia gruzińska
Food Cab – zapiekane buły
Dos Sombreros – kuchnia tex-mex
Beef’N’Roll – burgery
PojemBao – azjatyckie bułeczki bao
Churros Amigos – hiszpański paluchy churros

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kościerzynie 28 i 29 września. W sobotę czekamy na Was od 12 do 21, a w niedzielę od 12 do 20.

Więcej na:
www.facebook.com/events/489579841830698/

Joomla! Hosting from