panorama-maj-06
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już w najbliższą sobotę 27 kwietnia odbędzie się II Kartuski Półmaraton oraz III Kartuska '10. Biegać będą także dzieci i młodzież. Kartuskie Biegi są jedną z najważniejszych imprez, tegorocznego, VII Cyklu Kaszuby Biegają – Największej Imprezy Biegowej Polski Północnej. Organizatorzy spodziewają się

800 uczestników z całego kraju.

Informujemy, że w związku z organizowanymi zawodami będą miały miejsce utrudnienia w ruchu na ulicach Chmieleńska i Mikołaja Reja, oraz drogach dojazdowych, w godzinach 11:00-14:00. Biegi na 21 i 10 km miejsce startu i mety będą miały na Orliku przy ul. Chmieleńskiej. Bazą imprezy jest Park Solidarności, gdzie odbywać się będą biegi dzieci i młodzieży. Tam będzie również usytuowane biuro zawodów oraz scena główna.

Jeśli ktoś chciałby pobiec razem z nami to będzie możliwość zapisania się w dniu biegu. Każdy z uczestników biegów głównych otrzyma koszulkę techniczną, pamiątkowy medal, ciepły posiłek. Na miejscu będzie także bezpłatna kawiarenka. Uczestnicy wezmą udział w losowaniu aż 6 telewizorów oraz innych wartościowych nagród.

Mieszkańców Kartuz zapraszamy do kibicowania na trasie i na mecie – gwarantowana dobra zabawa i sportowe emocje.

Program imprezy, regulamin i szczegóły na stronie biegu: http://kartuskiebiegiuliczne.cyklkb.pl

Do zobaczenia w Kartuzach!

Joomla! Hosting from