panorama-grudzien-03
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na Złotej Górze 7 września odbył się X etap Cyklu Kaszuby Biegają 2019. Biegacze z całej Polski przyjechali, aby oczarować się Kaszubami. Trasa na około Jeziora Brodno Wielkie zapewne zrobiła na nich wrażenie. Na metę VI Biegu o  Złotą Górę pierwszy wbiegł

Łukasz Kujawski, za nim Grzegorz Kujawski oraz Maciej Kwarta. Wśród Pań zwyciężyła Agnieszka Czoska z Gdańska. Następne były Alicja Misiak z Suszu i Magdalena Roraf z Celbowa. W biegu głównym wystartowało 291 osób. Odbyły się także biegi towarzyszące dla całych rodzin. Biegacze i biegaczki mogli skorzystać z profesjonalnego masażu sportowego.  Imprezę zakończyła dekoracja z losowaniem nagród.Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji tego trudnego, logistycznie, wydarzenia. – mówił Henryk Miotk, Dyrektor Kaszuby Biegają. Szczególne ukłony dla Policji Powiatowej w Kartuzach, OSP Brodnica Górna i Straży Miejskiej w Kartuzach. Dziękuję także Urzędowi Gminy w Kartuzach, na czele z Panem Burmistrzem oraz Kartuskiemu Centrum Kultury. – kontynuował Dyrektor Miotk.

Cykl Kaszuby Biegają 2019 zmierza do finału. Przed nami ostatnie dwa wydarzenia tj. XXVI Bieg Damroki (29 września – Chmielno) oraz VII Bieg Przyjaźni (12 października – Przyjaźń).

WYNIKI: https://zapisy.info/wyniki/125/pliki_wynikow/

Joomla! Hosting from