panorama-maj-05
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tylko do końca lutego obowiązują niższe opłaty startowe na zawody Garmin Swimrun Series 2018, które zostaną rozegrane 30 czerwca w Stężycy na Kaszubach. Zawody w formule swimrun odbędą się w tej części kraju po raz pierwszy. Zmiana progów opłat dotyczy wszystkich dystansów, więc warto zapisać się już dziś by móc skorzystać z niższej opłaty.

Do zawodów zostały już tylko cztery miesiące, a listy startowe wypełniają się systematycznie, co oznacza, że przybywa zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w tej nowej dyscyplinie, która jest światowym hitem i przebojem wdziera się do Polski.

Zawody Garmin Swimrun Series w Stężycy na Kaszubach odbędą się dzień przed zawodami triathlonowymi z cyklu Garmin Iron Triathlon 2018. Zawodnicy będą mieli do wyboru trzy dystanse: 5 i 10 km tylko indywidualnie oraz 25 km tylko zespołowo. Dystans 25 km trzeba pokonać w dwuosobowych teamach, (damskich, męskich lub mieszanych), w których członkowie nie mogą się od siebie oddalać na więcej niż 10 metrów.

Swimrun to nic innego jak połączenie dwóch najbardziej naturalnych dla człowieka aktywności, czyli biegu trailowego i pływania w otwartym akwenie. To sprawia, że powstaje niezwykle ciekawy wyścig, który naprzemiennie przebiega lądem i wodą, w stałym kontakcie z naturą!

To już ostatni moment, aby skorzystać z niższych opłat wpisowego. Aby zapisać się na zawody wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie zawodów www.swimrunseries.pl. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku: https://www.facebook.com/swimrunseriespl/.

Joomla! Hosting from