Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Bestia – trudno chyba inaczej określić człowieka, który sześć nowonarodzonych szczeniąt włożył do reklamówki i wyrzucił koło rzeki. Uwięzione w torbie psiaki znalazła Zuzia, czternastoletnia mieszkanka Czarnego, która przechodziła w pobliżu. Niestety mimo tego, że pomoc pojawiła się błyskawicznie, na uratowanie zwierząt było już za późno.
 2. Dachowanie auta w Lichnowach. Utrudnienia w ruchu.
 3. Jaka będzie pogoda zimą 2017/2018? Niektórzy sugerują, że może to być najmroźniejsza i najbardziej śnieżna zima od lat. Prognoza pogody na zimę wskazuje jednak, że nie czekają nas ogromne mrozy i śnieżyce. Meteorolodzy zapowiadają, że przez kilka dni temperatura może być wyjątkowo niska, powinniśmy się obawiać jedynie silnego wiatru.
 4. Czy piątek będzie ostatnim słonecznym dniem tego tygodnia? Wszystko wskazuje na to, że tak. Synoptycy zapowiadają już w weekend ochłodzenie i opady.
 5. Przyjmowanie wniosków z puli przeznaczonej na przyszły rok w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych już po raz ostatni zostanie wznowione od 1 stycznia 2018 r. Program MDM ma na celu wsparcia młodych ludzi przy zakupie pierwszego mieszkania albo domu jednorodzinnego.
 6. Otwarto koperty z ofertami w przetargu na realizację przewozów kolejowych w województwie pomorskim na przyszły rok. Zmiany już od 9 grudnia.
 7. Na wspólną grę terenową - poszukiwanie skarbu ostatniego człuchowskiego komtura Jana Rabe zapraszają dziś (10.10) o godz. 14 burmistrz Człuchowa i Towarzystwo Miłośników Ziemi Człuchowskiej.
 8. Kolejna kumulacja Lotto! W czwartek, 19 października do wygrania jest około 4 milionów złotych. O godz. 21.40 na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 19.10.2017. Zobacz wyniki LOTTO 19 października 2017.
 9. Synoptycy IMGW-PIB mają dla nas dość dobre wiadomości - w czwartek 19.10.2017 r. na Pomorzu będzie ciepło, choć na północy regionu może przelotnie popadać.
 10. O zarobkach w Lidlu, Biedronce, Kauflandzie i innych sklepach sieciowych krążą mity. Ile naprawdę zarabiają kasjerki w Lidlu, Biedronce, Kauflandzie, Auchan czy Carrefourze? Sprawdziliśmy i mamy wiarygodne dane.
 11. Wraz z ciepłym powietrzem przywiało nad Europę pył znad Sahary oraz dym z wielkich pożarów lasów w północnej Portugalii i Hiszpanii. Zanieczyszczenia sprawiły, że wieczorem możemy zobaczyć nietypowy, krwisto czerwony zachód Słońca.
 12. Ostatnie ciepłe, pełne słońca dni zachęcają do spacerów. Jest okazja, by podziwiać piękne barwy polskiej, złotej jesieni na Pomorzu. Uchwyćcie ją w kadrze aparatu fotograficznego i prześlijcie do nas. Zdjęcia opublikujemy w serwisie. Na mejle czekamy pod adresem: gdansk@naszemiasto.pl. Uwaga! Przesłanie zdjęcie jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację w serwisie.

Logowanie