panorama-lipiec-22

Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
  1. W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Po południu przelotne opady deszczu i burze. Lokalnie grad.
  2. Msze święte w Chojnicach. Sprawdź godziny mszy świętych w Chojnicach.
  3. Przed nami upalne dwa dni. Ale czy tak będzie na Pomorzu? U nas będzie chłodniej w stosunku do reszty Polski, może wystąpić silny wiatr, a ciśnienie - na pewno spadnie.
  4. Nad Polskę nadchodzą iście tropikalne upały. Sprawdźcie 16-dniową prognozę pogody Tomasza Wasilewskiego!
  5. Jak informują synoptycy, we wtorek, 27.06.2017 r. na Pomorzu będzie słonecznie i ciepło.
  6. Chojnice, kody pocztowe dla wszystkich ulic w Chojnicach. Jak znaleźć kod pocztowy w Chojnicach? Sprawdź na naszej liście kodów i Pocztowych Numerów Adresowych.
  7. Tomasz Adamek pokonał w sobotę w Ergo Arenie Solomona Haumono. Okazuje się, że przystąpił do tego pojedynku z dość poważną kontuzją.
  8. Gwiazdą pierwszego dnia tegorocznych Dni Chojnic był zespół Elektryczne Gitary z Kubą Sienkiewiczem. Niestety prawdopodobnie siąpiący deszczyk spowodował, że na Starym Rynku nie pojawiło się zbyt wiele osób. Dzisiaj wieczorem koncert Patrycji Markowskiej, wcześniej jednak zapraszamy do oglądania krótkiej fotorelacji z piątkowego koncertu oraz do posłuchania jednej z piosenek z repertuaru Elektrycznych Gitar.
  9. Największy wycieczkowiec w Gdyni. Norwegian Getaway cumował w gdyńskim porcie w piątek, 23.06.2017 roku. Ten wycieczkowiec to najdłuższy i największy pod względem tonażu statek pasażerski, jaki kiedykolwiek pojawił się w polskich portach.
  10. Pierwsza podróż pociągiem w góry lub nad morze, pierwsza wysłana pocztówka, pierwszy telefon do rodziców z budki telefonicznej - każdy z nas ma wspomnienia z pierwszych samodzielnych wakacji. Niezależnie od tego, czy były to kolonie nad morzem, czy tydzień u dziadków na wsi – zawsze towarzyszyły nam wyjątkowe emocje o których trudno zapomnieć.

Logowanie