panorama-marzec-02

Chojnice24

 1. Dopasowanie produktu do swoich oczekiwań, potrzeb, a także możliwości stanowi nie lada wyzwanie podczas poszukiwań odpowiedniej pożyczki. Przeważnie skupiamy się na kosztach, czy wysokości oprocentowania. I ch
 2. Arkada TC16 serum kolagenowe to wysokiej klasy preparat na bazie kolagenu i olejku z drzewa herbacianego oraz gliceryny, co umożliwia prze
 3. W Chojnickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 68. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które wyłoniły uczestników eliminacji wojewódzkich.
 4. 29 marca o godz. 10:00 w Chojnickim Centrum Kultury odbędzie się konferencja, dotycząca zdrowia psychicznego pt. „Przecież mnie to nie dotyczy!”. Zapraszamy rodziców, nauczycieli oraz wszystkie osoby, dla któr
 5. Dlaczego? Burmistrz miasta tłumaczy.
 6. Ponad pół promila alkoholu w organizmie wykazało badanie kierującego volkswagenem, którego do kontroli zatrzymali policjanci. Funkcjonariusze kontrolowali go ponieważ nie miał światła ,,STOP”. Okazało s
 7. Mapa jest ilustrowanym przewodnikiem, w którym znajdują się m.in. znakowane szlaki turystyki rowerowej i rowerowe trasy turystyczne z naniesionym kilometrażem, szlaki turystyki pieszej i ścieżki edukacyjne, rezerwaty przyrody, pomniki przyrody, czy głazy narzutowe.  
 8. Po 24 marca 2023 r. elektroniczne zaświadczenia lekarskie (e-ZLA) będą przekazywane na profile płatników składek automatycznie utworzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, nawet jeśli płatnik nie dokończył procesu jego rejestracji.  
 9. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży, a związek ze sprawą może mieć ten mężczyzna.  
 10. Projekt uchwały w tej sprawie wnieśli członkowie Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość.  
 11. 23 marca w Szkole Podstawowej w Silnie zorganizowano uroczystość wręczenia nagród laureatom XVI Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego, zorganizowanego przez tę szkołę. Na tę uroczystość przybyła Dyrektorka Gminnego Zespołu Oświaty, Pani Anita Sznajder, Dyrektorzy Szkół Podstawowych z Kłodawy, Nowej Cerkwi i Lichnów oraz przedstawiciele Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Silnie.  
 12. W najbliższy poniedziałek (27.03.) w ramach DKF dramat "Pociąg". Dla naszych Czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten seans. Zachęcamy do udziału w konkursie!
 13. W tym roku, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dzień pracy burmistrza wylicytował Bank Spółdzielczy w Czersku. W poniedziałek 20 marca Przemysław Biesek-Talewski stawił się w placówce przy u
 14. W Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci w środowe popołudnie 22 marca 2023 roku po raz kolejny spotkały się młode mamy wraz ze swoimi pociechami, by porozmawiać o interesujących je książkach.
 15. Zespół Pieśni i Tańca „Bławatki” rozpoczął realizację wiosennych planów, promując lokalną kulturę i folklor kaszubski.
 16. Wiemy już, kto będzie reprezentował Powiat Chojnicki w finale wojewódzkim Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Podczas walki uczniowie musieli zmierzyć się z ponad 40 pytaniami.
 17. Z Ministerstwa Sportu i Turystyki.  
 18. Informujemy o możliwości skorzystania przez aktywnych zawodowo mieszkańców województwa pomorskiego z bezpłatnej specjalistycznej opieki kardiologicznej.  
 19. Stowarzyszenie Wdzydzko - Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka „Mòrénka" zaprasza na spotkania informacyjne dla osób i organizacji zainteresowanych aplikowaniem o wsparcie w ramach Akumulatora Społecznego - Edycja 2023.  
 20. W trakcie działań NURD.  
 21. Soczewki kontaktowe miesięczne to jedna z najpopularniejszych opcji korygowania wzroku. Mają wiele zalet, ale także wady, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji o ich stosowaniu. W niniejszym art
 22. W dniu 22.03.2023 r. w Urzędzie Gminy w Chojnicach odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych Nagród Wójta Gminy Chojnice w dziedzinie sportu oraz twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.  
 23. Chcesz uprawiać konopie włókniste? Uprawa tej rośliny w Polsce jest dozwolona, ale wymaga pozwolenia, które jest wydawane pod restrykcyjnymi warunkami. Kto może się o nie ubiegać i jakie wym
 24. Na razie ruch odbywa się tutaj wahadłowo.  
 25. Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowa
 26. Jest już pierwszy zarys tego projektu, jednak wraz z nim pojawiły się także wątpliwości i pytania.  - Niestety jest to jednak troszeczkę trudniejsze niż nam się wydawało – mówi wiceburmistrz Adam Kopczyński.  
 27. W sobotę, 25 marca Kolejarz podejmie Suprę Kwidzyn. Będzie to bez wątpienia najciekawszy mecz tej kolejki V ligi.
 28. W związku z planowanymi pracami technicznymi, w czwartek 23 marca przewidywana jest przerwa w działaniu systemu sprzedażowego biletów online w godzinach 08:00 - 16:00.
 29. Dzielnicowy wraz z policjantką zajmującą się profilaktyką społeczną odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Swornegaciach. Spotkanie odbyło się w ramach programu realizowanego przez policjantów, jak
 30. Biuro Ruchu Drogowego KGP wspólnie z firmą Neptis S.A. będącą operatorem komunikatora Yanosik oraz firmą Screen Network S.A w dniach 22 – 31 marca 2023 r. przeprowadzi akcję pn. „Łapki” na kierownicę.
Joomla! Hosting from