panorama-pazdziernik-20

Informacje Krajowe

Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich. Porządkujemy rzeczywistość, dociekamy prawdy, prowadzimy poważną debatę o Polsce.
 1. Reporter telewizji wPolsce.pl Maciej Zemła rozmawiał z uczestnikami Marszu Miliona Serc, organizowanego przez KO. Z przeprowadzonych konwersacji wyłania się przerażający obraz marszu Donalda Tuska.
 2. Jeszcze żadna z dotychczasowych kampanii wyborczych nie była aż tak zdominowana przez drastyczne operacje socjotechniczne. Kłamstwo jest dla Koalicji Obywatelskiej podstawowym językiem komunikacji.
 3. Wielka konwencja PiS-u w katowickim Spodku pod hasłem „Bezpieczna Polska” jest szeroko komentowana w sieci.
 4. Jarosław Kaczyński podkreślił w Katowicach, że nie można dopuścić do zwycięstwa opcji politycznej Donalda Tuska.
 5. Marsz serc był marszem wątrób. Marsz miłości - marszem nienawiści. Marsz uśmiechu - marszem zaciśniętych ust. Marsz przyszłości - marszem przeszłości.
 6. Na konwencji PiS pokazano materiał będący wyraźną przestrogą przed PO.
 7. Carl Anderson upomniał się, by chrześcijańska tradycja została ponownie wprowadzona do dyskursu publicznego w Europie.
 8. Zamieszczone przez naszego reportera wideo przedstawia prawdziwą twarz uczestników „Marszu miliona serc”.
 9. Premier Morawiecki podczas swojego wystąpienia wskazywał, że za rządów PO-PSL budżet "był dziurawy jak szwajcarski ser".
 10. Donald Tuk liczył, że na jego warszawskiej manifestacji stawi się milion uczestników. Tymczasem policja szybko podała, że na jej starcie zjawiło się 100 tys. uczestników. O słabej frekwencji marszu pisał nawet portal radia TOK FM, a także niemiecki Zeit.
 11. "Tam, gdzie chodzi o interes polskiego rolnika, nie będziemy się pytać o zdanie nikogo w Berlinie, ani w Brukseli. Działamy dla dobra polskiego rolnictwa. KE nie przedłużyła embarga na ukraińskie zboże, to rząd polski zrobił to sam".
 12. „Ponieważ Polacy widzą takie sceny w krajach zachodnich, śródziemnomorskich, boją się, że to powtórzy się także w Polsce".
 13. "Bezpieczeństwo Polski wewnętrzne i zewnętrzne traktowane było jako scena widowiska, teatru i różnego rodzaju fałszywych deklaracji, bo mówiono, że ta zmniejszona armia jest nowoczesna i silna, i że ma ona zapewnić nam ma to, czego w żadnej mierze zapewnić nie mogła".
 14. Paula Doriansky podkreśliła, że Jan Paweł II, Kościół katolicki przyczynił się w Polsce do zjednoczenia robotników z intelektualistami.
 15. Koalicja Obywatelska w złożonym do ratusza dokumencie o zgromadzeniu o nazwie "Marsz Miliona Serc" zakładała, że w zgromadzeniu weźmie udział 100 tysięcy osób - informuje portal Interia.pl, powołując się na dokument w tej sprawie.
Joomla! Hosting from