panorama-lipiec-21

Informacje Krajowe

Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich. Porządkujemy rzeczywistość, dociekamy prawdy, prowadzimy poważną debatę o Polsce.
 1. Według ukazujących się w mediach informacji Marcin P. i Katarzyna P. dzielili się funkcjami we władzach należących do nich spółek.
 2. "To poważny atak, wykazuje podobne cechy charakterystyczne jak atak sprzed miesiąca, tyle że teraz był skoncentrowany na jednym kraju - na Ukrainie".
 3. Można się spodziewać, że Obywatele RP będą posuwali się do coraz bardziej radykalnych kroków. Czy wspomoże ich w tym Wałęsa?
 4. "Za to, co zrobił z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi i Dukaczewskim".
 5. "Ze stenogramów dzisiejszych rozmów wnioskuję, że był " odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu". Bezczelną osobą:
 6. "Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że to niemożliwe. Dotarliśmy do niepokojących danych na ten temat".
 7. Angela Merkel już wie, że wpuściła do swego kraju zaczątki kalifatu islamskiego i nie wie co z tym fantem zrobić.
 8. Kłopoty były wciąż także poza Ukrainą. W największym indyjskim porcie w Bombaju wciąż nie działał w środę terminal kontenerowy
 9. Oto na oczach szarych obywateli, wysoki funkcjonariusz państwowy pozwala sobie na granie na nosie parlamentowi, który ustanowił komisję.
 10. Mateuszowi K. i Piotrowi C. grozi do ośmiu lat więzienia.
 11. Oferta Marcina P. wyglądała tak, że będzie grał rolę zwykłego biznesmena, a gdy wszystko się skończy, odbierze to, co mu się należy i będzie spokojnie żył.
 12. "To spowoduje, że chrześcijańskie rozumienie małżeństwa i jego interpretacja przez państwo jeszcze bardziej się rozejdą".
 13. "Obecnie w Polsce przeprowadzane są badania przez amerykańskich inspektorów sanitarnych".
 14. W środę z pokładów kilku statków zeszło we Włoszech ponad 10 tys. migrantów uratowanych w ostatnich dniach.
 15. W następnej kolejności musimy odbudować coś, co zagubiliśmy: poczucie sensu walki o polską przyszłość, bo inaczej czekają nas „Maciejowice”.

Logowanie