panorama-pazdziernik-19

Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Aktualności
Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
  1. Nasi uczniowie zajęli w nim czołowe lokaty. Paweł Szyszka w kategorii do lat 14 zajął I miejsce, a Igor Rafiński w kategorii do lat 10 – II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! 👏♟🏆 1
  2. 3
  3. Z naszej szkoły na konkurs udało się 6 uczniów: Anna Formella z kl. II i Jan Kłopotek z kl. III przygotowani przez p. Katarzynę Lewinską oraz Oliwia Szyszka i Marcelina Teca z kl. IV, Magdalena Drobińska i Anna Gierszewska z kl. V przygotowane przez p. Annę Pestkę. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom pięknego czytania po kaszubsku i zostały docenione przez jury. Ania Formella (III miejsce) i Jaś Kłopotek (II miejsce) dostali się do finału w Wejherowie. Wśród wyróżnionych znalazła się też Oliwia Szyszka.
  4. 23 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Wydarzenie jest organizowane z okazji przypadającej 20 listopada rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W tym roku krótki apel przygotowały Zuchy, które przypomniały, że wszyscy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na dzieci i ich prawa. #LaboratoriaPrzyszłości 6
Joomla! Hosting from